tldr: @LewCyzud stracił…

tldr: @LewCyzud stracił mieszkanie przez #bitcoin

Gdyby ktoś się interesował dlaczego nasz przyjaciel z mirko @LewCyzud usunął konto, to powodem jest wpis z załączonego obrazka. Miałem kontakt z Cyzudem przez cały czas i od dłuższego czasu uczęszczał do psychiatry i psychologa. Nie dawał rady z tym, jaką decyzje podjął przez jakiś impuls.

Cyzud wszedł w btc całą kasą, jaką miał a na życie zaczął się zadłużać i myślał, że zyski z wzrostów btc starczą na spłaty tych długów i ze w końcu wyjdzie na plus. Nie stało się tak.

Kilka dni temu Cyzud został wyrzucony z własnego mieszkania bez grosza. Wysłałem mu dwa tysiące złotych na jakiś nocleg, @dracul (mieszkają 30km od siebie) zaoferował mu nawet spanie. Cyzud przyjął kasę i pojechał do Holandii na robotę. Ma teraz dość duży dług (po prostu nieadekwatny do aktualnych zarobków) i stara się wyjść z tego.

Także chciałem wam przekazać, żebyście nie kierowali się losowymi impulsami w życiu. Los coś zgotował dla każdego z was i nie zawsze będzie to coś przyjemnego. Miejmy nadzieje, że Lew wyniesie z tego tylko pożyteczne rzeczy.

Pozdro, dbajcie o siebie.
#mirkomodlitwa #szatanomodlitwa #gownowpis #truestory #coolstory #pieniadze #anonimowemirkowyznania