PiS przed wyborami do…

PiS przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i Sejmu chce przekupić emerytów jednorazowym dodatkiem w postaci najniższej emerytury, czyli 1100 zł brutto. Całość ma kosztować 7,2 mld zł. Wicepremier ds. niczego Beata Szydło, która za chwilę ucieka z tonącego okrętu do europarlamentu, mówi:
– To prezent od Jarosława Kaczyńskiego dla wszystkich emerytów. Będzie wynagrodzeniem wszystkich trudów dla tej grupy wiekowej.

To niech kurwa Naczelnik płaci. Potop, rozbiory, dwie wojny światowe, PRL. Mało? Kiedyś w podręcznikach do historii dodadzą do tego rządy Kaczyńskiego.

Do dziś nie spłacono długów za Gierka (formalnie spłacono w 2012, ale zaciągając nowy kredyt na lepszych warunkach), a ci idioci dowalają nam kolejne dziesiątki miliardów długów do spłącania przez nasze dzieci, wnuki i prawnuki. Niemcy piąty rok z rzędu notują nadwyżkę budżetową. Już samo 500+ obecnie kosztuje ok. 22 mld zł rocznie, a PiS chce rozszerzyć program o pierwsze dziecko. Czy ciemna gawiedź wpatrzona w „Wiadomości” TVP to kupi? Oczywiście!

#polska #dobrazmiana #bekazpisu #tvpis #polityka #neuropa #4konserwy #ekonomia #gospodarka #pieniadze